Nevíte si rady? Volejte 775 000 505

Prázdný košík

Zobrazit

Historie Firmy

První myšlenky o prodeji hudebních, tehdy bicích nástrojů spadají do roku 2009, kdy byl vytvořen první internetový obchod bez kamenné prodejny – mlaticka.cz (funkční e-shop do dnes). Malý showroom o 5 soupravách Mapex, byl v zadní místnosti spřátelené společnosti Elektra CZ, spol. s.r.o.

Tehdy se podařilo dostat se na trh s bicími nástroji s výsledkem zhruba 20 prodaných bicích souprav za rok 2009 a dalších 20-30 za rok 2010.

Nápad vytvořit přímou speciálku na bicí nástroje Mapex a činely Anatolian, mapex-centrum.cz (funkční e-shop dodnes), přišel v roce 2011 a kdy byla i založena společnost BV Music s.r.o.

Zanedlouho, v roce 2012 následovalo stěhování do první velké prodejny v Nové Pace, kde bylo možno vyzkoušet až 30 bicích souprav Mapex a další příslušenství této značky. Oblíbenost u zákazníků, jsme si získali nejen osobním přístupem a ochotou poradit, ale i reálnými fotografiemi všech naskladněných souprav, možnost vyzkoušení všech nástrojů a případný odvoz sady po celé ČR, včetně sestavení a nalazení soupravy na místě.

Následoval přesun do Hradce Králové, díky ale fantastické nabídce v Jičíně, jsme přeorientovali celkově záměr firmy a pustili se do velkého boje s prodejem všech hudebních nástrojů, ne jen bicích. Téměř třičtvrtě roku byl projekt "centrum-muziky" ve fázi vývoje a připrav. Prodjnu v Jičíně pomalu vybavujeme a hledáme to pravé zboží pro Vás. Cílem je dodržet slib, a být největšími hudebninami na Jičínsku. Na internetu máme ambice ale ještě vyšší, kdy se chceme postupně vyrovnat a být konkurence schopní těm největším internetovým obchodům s hudebními nástroji v České Republice.

Držte nám palce.
"muzikanti, muzikantům"

Centrum Muziky